fbpx

כתב אישום נגד קטין בן 15 – לא תאמינו על מה!!

כתב אישום כנגד קטין כבן 15, זאת לאחר שבאמצעות חשבונות אינסטגרם פיקטיביים, התכתב עם קטינות, וסחט אותן  במטרה שישלחו לו תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני ואף שלח להן סרטונים של עצמו.

מכתב האישום שהוגש על ידי עורכת הדין ירדן זאבי עולה כי בתקופה הרלוונטית לכתב האישום, הנאשם פתח מספר חשבונות פיקטיביים ביישומון אינסטגרם, באמצעותם פנה אל שש קטינות, שעם חלקן הייתה לו היכרות מוקדמת, ודרש מהן  לשלוח לו תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני, תוך שהוא סוחט אותן באיומים. כך לדוגמה טען בפני אחת הקטינות (14) כי: "עשיתי עלייך פוטושופ של עירום… אני מעלה את זה לסטורי שלי ומתייג אותך ושולח לקרובים שלך או שאפשר אחרת תבחרי,  עם זה יעבור למישהו זה יגמר לא טוב שישמר בנינו עם תעשי מה שאני מבקש ממך כמו שצריך מילה במילה בלי שטויות אני אמחק את זה ותזהרי לחסום אותי יש לי עוד חשבונות" (השגיאות במקור). משלא הגיבה להודעתו, המשיך לסחוט ולאיים עליה ואף התקשר אליה. בשל חששה התלוננה הקטינה אודות ההודעה המאיימת שקיבלה.

במקרה אחר פנה לקטינה נוספת (15), טען בפניה כי יש ברשותו תמונה אינטימית שלה ודרש שתקיים עמו שיחת וידיאו בה תצלם אזורים מגופה. משלא נענתה לדרישתו, דרש ממנה לשלוח לו תמונות אינטימיות של גופה וסרטונים בהם היא נדרשת לבצע אקטים בעלי אופי מיני, ואיים עליה שאם לא תעשה כן, יפרסם את התמונה. במהלך ההתכתבות ציין הנאשם כי: "בשיחת וידיאו את לא חייבת להראות פנים אל תדאגי לגבי זה.. רק את הכ** והציצי..", בשל חששה ממנו, שלחה לו הקטינה מספר תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני. לאורך כל ההתכתבות הנאשם המשיך לאיים עליה שיפרסם את תמונותיה האינטימיות ואף שיאנוס אותה: "את יודעת שאני יכול לבוא עד אלייך.. נכון יז***?.. אני לא צוחק אנחנו פשוט נאנוס אותך..". בנוסף, שלח לה סרטון בו הוא מגיע לפורקן מיני.

במקרה נוסף, פנה הנאשם לקטינה (12) וכתב לה: "אני ישלח את זה גם לחבר שלך את התמונה שעשיתי עלייך הוא ייפרד ממך תקראי מה שאני הולך לשלוח לך עכשיו עד הסוף. עשיתי עלייך פוטושופ של עירום…אני מעלה את זה לסטורי שלי ומתייג אותך ושולח לקרובים שלך או שאפשר אחרת תבחרי  עם זה יעבור למישהו זה יגמר לא טוב שישמר בינינו. עם תעשי מה שאני מבקש ממך כמו שצריך מילה במילה בלי שטויות אני אמחק את זה ותיזהרי לחסום יש לי עוד חשבונות".  מיד לאחר מכן הוסיף לאיים עליה וכתב בין היתר כך: "אני יכול להרוס לך את החיים עם התמונה הזאת, איפה את עכשיו? אני רוצה משהו אחד ממך.. ואני משחרר לגמרי…" (השגיאות במקור).

למחרת, משלא נענתה לדרישותיו, שלח לה תמונה בה נראית בחורה עירומה מבצעת אקט מיני וציין בפניה כי יפיץ אותה למכריה ויטען בפניהם כי זאת היא בתמונהבהמשך, לאחר שכתבה לו שהיא לא מבינה מה הוא רוצה ממנה, ניסה לגרום לה לשלוח לו סרטון שהיא נוגעת בגופה, תוך שהוא מאיים עליה. משלא נענתה לדרישותיו ואף ציינה בפניו שהיא קטינה, שלח לה תמונה של איבר מין זכרי.

במקביל הגישה עו"ד זאבי בקשה להארכת תנאים מגבילים, וטענה כך: "המעשים המתוארים בכתב האישום, מספרם, תכיפותם ומשכם, מציירים תמונה מדאיגה של משיב נטול כל רסן מיני, אשר תר אחרי קטינות לצורך סיפוק יצריו המיניים". כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של סחיטה באיומים, גרם מעשה מגונה, ניסיון לגרם מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 16, מעשה מגונה, הטרדה מינית, ניסיון לגרם מעשה מגונה ושיבוש הליכי משפט.

מערכת חדשות אפס שתיים מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *